ABONNEMENTEN EN PRIJZEN

Begin gratis. Groei wanneer het zinvol is.

Elk abonnement bepaalt capaciteit, ondersteuning en gebruiksquota — je digitale entiteit blijft uniek, door jou gebouwd en gepersonaliseerd.

Programma voor Oprichtersklanten

In het 1e jaar: tot 34,2% korting op in aanmerking komende abonnementen. Vanaf jaar 2: 20% bij verlenging.

Ontdek het programma

Gratuito

Gratis

  • Digitale entiteiten: 1
  • Pulses: 1.000
  • AI-aanroepen: 200
  • Herinneringen: 100
  • Seats: 1
Begin gratis

Essencial

€ 8,00/maand

of € 80,00/jaar

  • Digitale entiteiten: 1
  • Pulses: 5.000
  • AI-aanroepen: 3.000
  • Herinneringen: 1.000
  • Seats: 1
Begin

Plus

€ 17,00/maand

of € 170,00/jaar

  • Digitale entiteiten: 2
  • Pulses: 15.000
  • AI-aanroepen: 10.000
  • Herinneringen: 5.000
  • Seats: 2
Begin
IN AANMERKING VOOR HET OPRICHTERSPROGRAMMA

Profissional

€ 36,00/maand

of € 360,00/jaar

  • Digitale entiteiten: 4
  • Pulses: 30.000
  • AI-aanroepen: 25.000
  • Herinneringen: 15.000
  • Seats: 5
Begin
IN AANMERKING VOOR HET OPRICHTERSPROGRAMMA

Empresarial

€ 87,00/maand

of € 870,00/jaar

  • Digitale entiteiten: 10
  • Pulses: 80.000
  • AI-aanroepen: 60.000
  • Herinneringen: 40.000
  • Seats: 20
Begin
IN AANMERKING VOOR HET OPRICHTERSPROGRAMMA

Corporativo

€ 220,00/maand

of € 2.200,00/jaar

  • Digitale entiteiten: onbeperkt*
  • Pulses: 200.000
  • AI-aanroepen: 150.000
  • Herinneringen: 150.000
  • Seats: 50
Begin

Maandelijkse quota per abonnement

Fair-use quota: afgestemd op typisch professioneel gebruik en transparant toegepast — geen stille beperkingen.

GratuitoEssencialPlusProfissional★Empresarial★Corporativo★
Digitale entiteiten112410onbeperkt*
Pulses1.0005.00015.00030.00080.000200.000
AI-aanroepen2003.00010.00025.00060.000150.000
Herinneringen1001.0005.00015.00040.000150.000
Seats11252050
Spraak (min/maand)1530902505001.000
Opslag (GB)52050100250500

*Onderhevig aan technisch fair use, auditbaar en transparant gecommuniceerd.

Goede praktijken

  • Prijzen worden weergegeven in de valuta van jouw regio; de facturering gebeurt in de lokale valuta, met een per regio aangepaste prijs.
  • De betaling wordt veilig verwerkt en facturen zijn beschikbaar in je account.
  • Prijzen en scope kunnen evolueren; wijzigingen worden tijdig gecommuniceerd.

Vragen over welk abonnement je moet kiezen?

Begin gratis — en groei wanneer het zinvol is. Of praat met ons team.